Leden 2017

Kresbitchky a pocitová diverzifikace

30. ledna 2017 v 22:06 | Madame Luc |  Statistický a diagnostický manuál mentálních poruch
Buna soara,

Madame Luc měla opravdu vypjatý a vysoce náročný období. Bylo to plný zvratů, duševních zvratků a vyčerpávajících bezesnejch nocí. Přestěhoval jsem se, mám novou medikaci a rozšířila se mi psycho diagnóza. Nic se na mě nemění, ale přesto nezůstávám stejnej. Pořád piju přehršel kafe, věčně nemůžu spát a v hlavě mi hučej myšlenky jak agresivní včely v úlu. Poslední dobou neuvěřitelně tíhnu ke kreslení, ať už na papír, na duši, anebo žiletkou všude po kůži. Pomáhá mi to, svým způsobem se realizuju takovym neškodnym způsobem.

Z mojí mysli trhám nedozrálý nápady a měnim je v neúplný skutečnosti. Nedokážu se odrazit od všeho, co mě drží zpátky. Novej byt je zvláštní, páč se mi tahle změna neuvěřitelně líbí. Konečně mám vlastní pokoj, což se mi nikdy v životě nepodařilo. Posledních takřka sedm let jsem sdílel místnost, ať už náš tehdejší jednopokojovej byt, anebo pokoj v bytě, ze kterýho právě odcházíme. Vzpomínky tam zůstávaj vpitý ve stěnách a propbdělý noci se budou navěky odrážet na stropních prasklinách a od mejch kloubů omlácenejch zdích.

Ve snech se mi začala objevovat taková zajímavá bytost. Namaloval jsem ho. Podle mě je to manifestace všech těch bubáků uvnitř mojí hlavy. Svým způsobem mě přitahuje. Pokaždý jde blíž a neváhá, bere mi všechno, co mám. Je to už dlouho, co jsem se mu poprvé vzdal, a nedokážu to nijak vysvětlit. Ležim nahatej na studený podlaze a myšlenky mi vylejzaj ven z prasklin na lebce. Roztejkaj se po podlaze a tvořej barvitý ornamenty a nesplněný sny jsou ve formě iluzí fluoreskující. Je to špatný a ve stejnou chvíli správný. To nejsprávnější, co můžu udělat.
Teď ležim v posteli, obklopenej kočkama a usrkávám moje oblíbený studený kafe. Chrlím ze sebe tyhle přiblbý řádky a do vlasů se mi zaplejtaj noční můry. Všechno to, co jsem, je taková divná forma umění. Teda, zdá se to tak. Znám různý lidi. Mám v hlavě plno příběhů, plno různejch imaginárních bytostí, který ztvárňuju na papír.

Chlapa, kterej zaplňuje prázdnotu uvnitř sebe pomocí cizinců. Holku, co se každej den upíjí do němoty, aby zahnala chmury. Tvořím bytosti, který používaj náhodný konverzace ke zpovědím. Někde tam je i matka vychovávající sama čtyři děti a občas šílejcí - prosí toho neexistující tam nahoře, aby konečně seškrábala ten správnej tiket a vyhrála ve sportce. Existujou lidi, co věřej v bohy a démony a občas se v noci projížděj, aby si vyčistili mysl. Vím, že by byli ochotní dát všechno za jednoduchý objetí, ne ojetí - stejně jako já.

Tady jsou některé z mých psycho obrázků, pro větší rozlišení stačí otevřít obrázek na nové kartě.

<3Návrat

Nekonečné touhy
Pohrdání


StrašidlaKoi No Yokan

Nejsem nic dobrýho

Lascivní mysl


Zvrácené vzrušení


Kráska a vnitřní zvíře
Krvácím, krvácíš
Sebedestrukční sebekresba
Životem zmlácená


Hříšně lahodná

Nemůžu se dočkat toho, až se budu zase aktivně věnovat tomuhle úniku z reality. Je to můj zvláštní svatostánek plnej temnoty, kterej nedokážu nikdy opustit. Madame Luc je opravdu zpět, což je snad dobře.Žiju v tobě, chci tě v sobě

8. ledna 2017 v 18:41 | Madame Luc |  Statistický a diagnostický manuál mentálních poruch


Z prášků nezvracíš,
Řadu pod očima kruhů -
Půjčky mi nevracíš,
Žiješ jen z dluhů -

Pocity cestujou,
Po duševní dálnici -
Asi mi zvěstujou,
Že překračuju hranici -

Černou se čistíš,
Špiníš se bílou -
Když to pak zjistíš,
Dál plejtváš silou -

Seš duše doutnající,
Násilím zplozená -
Naději nemající,
Ta navěky ztracená -