Kresbitchky a pocitová diverzifikace

30. ledna 2017 v 22:06 | Madame Luc |  Statistický a diagnostický manuál mentálních poruch
Buna soara,

Madame Luc měla opravdu vypjatý a vysoce náročný období. Bylo to plný zvratů, duševních zvratků a vyčerpávajících bezesnejch nocí. Přestěhoval jsem se, mám novou medikaci a rozšířila se mi psycho diagnóza. Nic se na mě nemění, ale přesto nezůstávám stejnej. Pořád piju přehršel kafe, věčně nemůžu spát a v hlavě mi hučej myšlenky jak agresivní včely v úlu. Poslední dobou neuvěřitelně tíhnu ke kreslení, ať už na papír, na duši, anebo žiletkou všude po kůži. Pomáhá mi to, svým způsobem se realizuju takovym neškodnym způsobem.

Z mojí mysli trhám nedozrálý nápady a měnim je v neúplný skutečnosti. Nedokážu se odrazit od všeho, co mě drží zpátky. Novej byt je zvláštní, páč se mi tahle změna neuvěřitelně líbí. Konečně mám vlastní pokoj, což se mi nikdy v životě nepodařilo. Posledních takřka sedm let jsem sdílel místnost, ať už náš tehdejší jednopokojovej byt, anebo pokoj v bytě, ze kterýho právě odcházíme. Vzpomínky tam zůstávaj vpitý ve stěnách a propbdělý noci se budou navěky odrážet na stropních prasklinách a od mejch kloubů omlácenejch zdích.

Ve snech se mi začala objevovat taková zajímavá bytost. Namaloval jsem ho. Podle mě je to manifestace všech těch bubáků uvnitř mojí hlavy. Svým způsobem mě přitahuje. Pokaždý jde blíž a neváhá, bere mi všechno, co mám. Je to už dlouho, co jsem se mu poprvé vzdal, a nedokážu to nijak vysvětlit. Ležim nahatej na studený podlaze a myšlenky mi vylejzaj ven z prasklin na lebce. Roztejkaj se po podlaze a tvořej barvitý ornamenty a nesplněný sny jsou ve formě iluzí fluoreskující. Je to špatný a ve stejnou chvíli správný. To nejsprávnější, co můžu udělat.
Teď ležim v posteli, obklopenej kočkama a usrkávám moje oblíbený studený kafe. Chrlím ze sebe tyhle přiblbý řádky a do vlasů se mi zaplejtaj noční můry. Všechno to, co jsem, je taková divná forma umění. Teda, zdá se to tak. Znám různý lidi. Mám v hlavě plno příběhů, plno různejch imaginárních bytostí, který ztvárňuju na papír.

Chlapa, kterej zaplňuje prázdnotu uvnitř sebe pomocí cizinců. Holku, co se každej den upíjí do němoty, aby zahnala chmury. Tvořím bytosti, který používaj náhodný konverzace ke zpovědím. Někde tam je i matka vychovávající sama čtyři děti a občas šílejcí - prosí toho neexistující tam nahoře, aby konečně seškrábala ten správnej tiket a vyhrála ve sportce. Existujou lidi, co věřej v bohy a démony a občas se v noci projížděj, aby si vyčistili mysl. Vím, že by byli ochotní dát všechno za jednoduchý objetí, ne ojetí - stejně jako já.

Tady jsou některé z mých psycho obrázků, pro větší rozlišení stačí otevřít obrázek na nové kartě.

<3Návrat

Nekonečné touhy
Pohrdání


StrašidlaKoi No Yokan

Nejsem nic dobrýho

Lascivní mysl


Zvrácené vzrušení


Kráska a vnitřní zvíře
Krvácím, krvácíš
Sebedestrukční sebekresba
Životem zmlácená


Hříšně lahodná

Nemůžu se dočkat toho, až se budu zase aktivně věnovat tomuhle úniku z reality. Je to můj zvláštní svatostánek plnej temnoty, kterej nedokážu nikdy opustit. Madame Luc je opravdu zpět, což je snad dobře.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Článek se mi...

Líbí
Nelíbí

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 31. ledna 2017 v 9:45 | Reagovat

Wow!!! Nejvíce se mi líbí Strašidla a Zvrácené vzrušení, naprosto famózní!!!

2 Královna Osamělých ostrovů Královna Osamělých ostrovů | Web | 31. ledna 2017 v 11:48 | Reagovat

Smekám klobouk! Nádherná tvorba. Líbí se mi ta technika a výrazy, které jim dokážeš dát!

3 Luc Luc | Web | 4. února 2017 v 19:48 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi zpět :)
Kresby jsou opravdu nádherné, mě osobně se nejvíc líbí Nekonečné touhy.
Smekám.

4 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 5. února 2017 v 10:15 | Reagovat

Snad tě neurazím, když podotknu, abys utíkal dál - protože tvůj útěk z reality je natolik nádhernej, že bych na něj nejraději zareagovala slzou. Zvláštním způsobem mě každá z osob připadá zároveň živá, jako bych je odněkud znala - např. modrovláska z obrazu "strašila,,...ta si získala plně moji duši (stejně mám pocit, že švindlovala a vycucla mi jí hadicí od vysavače, ale na to ohled neberu, je tak pohledná, že bych se dokázala kvůli ní přeorientovat...).

Kresli, tvoř, drahá Madame...miluju tvý vyjádření.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama