Vyplň mě

3. března 2017 v 15:34 | Madame Luc |  Statistický a diagnostický manuál mentálních poruch
Buna ziua,
V hlavě mi visej otazníky. Skrytý složky chemickejch sloučenin mi pořád předhazujou tvoji duši jako flák masa na talíři. Fotografickou pamětí to zaznamenávám z různejch úhlů, jako kdybych to chtěl postnout na nějakou zvrácenou verzi isntagramu.

Vyšplhal jsem se docela vysoko za povinnou daň servanejch nehtů. Jenže teď jsem zase někde dole, moje oči černaj a zespoda popálená lžíce leží někde pod postelí. Přišels, ale nemluvils mym jazykem. Platim všim, co mám, přičemž dostávám nesplnitelný sliby a mám strach. Strach z toho, že jednoho dne otevřeš pusu a nevyjde z ní ta věta, na kterou tak úporně čekám.

Nic nepomáhá a nikdo jinej mě nedokáže tak ovlivnit, jako ty. Vznášim se v utrpení, co dokážeš zastavit.
Zjišťuju, že se mi docela líbí ta dokonalá misérie, do který mě dokážeš dostat. Prázdnotu vyplníš emocema, vyplníš můj život. Nic víc mě nezajímá. Připadám si sjetej, tancuju s duchama a polykám lžičky hořkosti. Nehledám svůj odraz, nehledám zdorej světla. Vznášíme se někde mezi hvězdama a měsícem, kam nikdo nedošáhne.

Nemám od tebe žádnou omluvu v hlasový schránce, je to pohřbený někde pod vinou, co občas cejtíš. Když pak šeptáš sladký slůvka, ležíme vedle sebe a ta horkost z nás překrejvá protouženou noc omamnou vůní.

Tak čekám. Čekám na léto. Cejtim se emocionálně staře. Na úrovni rozpadajícího se kostlivce, co čeká na ten poslední zázrak. Jsi ten poslední zázrak, ve kterej doufám a věřím. Jestli to poděláš, tak vim, že už nikdy nebudu stejnej. Možná že ani nikdy nebudu - to bys měl vědět.

Vyplním oblohu. Vyplním nic. Vyplním tvoji mysl. Vyplním bezesnou noc. Vyplním prázdnej šálek od kafe. Vyplním virtuální řádky. Vyplním další článek na tomhle blogu pro ztracený duše.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám vzhled blogu?

Ano
Jde to
Ne

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 3. března 2017 v 17:17 | Reagovat

Moc pěkné!!

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 11. března 2017 v 19:01 | Reagovat

Přála bych si vyplnit prázdnotu konverzací....a hned by mi bylo líp, nebo alespoň myslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama